Konut Alım- Satımı

Telefon

0850 225 68 40

Adres

Cumhuriyet Mah. Eski Hadımköy Yolu Cad. No:14/6 Demirtaş İş Merkezi ( Tüyap Fuar Alanı Arkası)/Büyükçekmece/İstanbul

Konut Alım- Satımı

Konut veya iş yerlerinin değeri, konumu ve içerisindeki ekstra masraf gibi giderlerin yanı sıra çeşitli prosedürlerle şekillenir. Farklı unsurların bir araya gelmesi ile sürdürülen gayrimenkul alım-satım işlemlerinde her detay uzmanlık ister. Bu noktada Eyp Özen İnşaat  olarak alım-satım işlemlerinde üstün hizmet kalitemizle yanınızdayız.

Gücümüz, uzmanlığımız…

Verdiğimiz hizmetin emlak komisyonculuğu ya da emlakçılıktan farkı nedir? Emlakçılık mesleğinde gayrimenkul alım-satımlarında belirli bir komisyon üzerinden hizmet sunulur. Süreç, alıcı ile satıcı arasındaki prosedürlerin tamamlanmasıyla sona erer. Eyp Özen İnşaat ise yatırım değerinin doğru şekilde belirlenmesini önceliklendiren, hesaplamalarda şansa yer vermeyen, herhangi bir maddi kayıp yaşamaması adına müşterilerin yanında yer alan, hakkını koruyan, sürecin aşamalarını en ince detayına kadar hesaplayıp planlayan profesyonel yaklaşımla öne çıkıyor.

Tüm sorularınıza yanıt bulabileceğiniz; bilgi, birikim ve deneyimin en üst seviyede olduğu, en doğru adımları atmanıza yardımcı olacak ve sonuca hızla ulaşabileceğiniz güvenilir danışmanlık hizmetlerimizle beklentilerin ötesine geçiyoruz.